Erport-cloudové řešení v HELIOSu

10. 05. 2022

Erport je cloudové řešení provozu ERP systému HELIOS iNuvio nebo HELIOS Nephrite. Je určený pro všechny společnosti, které vyžadují bezpečí, efektivitu, a především to nejlepší pro svůj business s okamžitou dostupností.


Erport v HELIOSu je provozován na nejmodernějších technologiích v plně zabezpečených datacentrech na území České republiky. Odpadá tak starost o vlastní hardware i každoroční licence, stejně tak nemusíte řešit, zda je vše dobře naistalováno. K provozu vám postačí internetové připojení a o vzdálené bezpečí vašich dat a aktualizace systému se postaráme my.

Výhody Erportu

  • Minimální investice (nemusíte si kupovat licenci a servery)
  • Flexibilita
  • Bezpečnost uložených dat
  • Jednoduchost zřízení
  • Přístup odkudkoli
  • Dostupnost (99,99 % SLA)
  • Podpora 24/7, 365 dní v roce
  • Možnost spuštění ihned
  • Úspora financí

Pokud již HELIOS máte, můžete i tak využít výhody cloudu. Přestanete řešit neustále malou kapacitu serverů. HELIOS se jednoduše přenese do cloudu. A vy budete platit jen měsíční poplatek za jeho provoz.

Co ale znamená být v ERPORTu? Znamená to být efektivní k procesům, infrastruktuře i rozpočtu. Můžete plnohodnotně provozovat informační systém v cloudovém prostředí, a to bez nutnosti starat se o provoz, údržbu a opravy hardwaru a systémového softwaru. Podívejte se na Webinář HELIOS ERPORT Gatema IT .

Bezpečnost Erportu

V Erportu jsou vaše firemní data obhospodařována oblíbeným informačním systémem HELIOS a plnohodnotně zabezpečena nejmodernějšími technologiemi.

Erport také nabízí dodatečné zabezpečení vzdáleného přístupu. Kromě šifrování veškeré komunikace, což je naprostý základ, si lze omezit vzdálený přístup jen z konkrétního rozsahu IP adres, využít přístup výlučně prostřednictvím VPN nebo nasadit multifaktorovou autentifikaci uživatelů, která v podstatě znemožní neautorizovaný přístup do systému.

Celý provoz je zajištěn pomocí virtuálních serverů od VMware. Zálohy jsou spolehlivě řešeny pomocí produktů a služeb Veeam. Mezi klíčové partnery pro bezpečnost patří Microsoft jako dodavatel systémového softwaru (OS a SQL). Hardwarové vybavení a infrastruktura spoléhá na ty nejlepší výrobce a dodavatele, mezi které patří například Hewlett Packard Enterprise, Cisco a EMC.

O archivaci dat se stará služba Erport Backup

Informační systém HELIOS je díky této službě chytře zálohován. Nemusíte se bát neočekávaných situací. V rámci této služby máte k dispozici místo na datovém úložišti podle vašich požadavků, na které si můžete bezpečně ukládat svá data a zálohy. Všechna zálohovaná data jsou umístěna mimo kancelář či sídlo společnosti. V případě potřeby k nim máte kdykoliv přístup. Svá data můžete stahovat rychlostí až 10 Gbps.

Přínosy Erportu

Přístup máte odkudkoliv. Pro přístup k vašim datům vám stačí pouze internetové připojení a počítač. Znamená to, že i v situaci práce na dálku, tzv. homeoffice, se lze připojit na dálku, využívat a bez problémů pracovat se systémovými daty. V dnešní době se moderní společnost bez kvalitních cloudových služeb takřka neobejde.

Cloudové řešení Erport je pro společnosti vítaným přínosem, které nabízí bezpečí, efektivitu a dostupnost, kdykoli je potřeba.

Máte zájem o cloudové řešení Erport?

Zaujaly vás vlastnosti cloudového řešení Erport a 
rádi byste se o něm dozvěděli více, potom se neváhejte podívat
na podrobnější stránku cloudového řešení Erport.

V případě zájmu vám nezávazně předvedeme praktické funkce Erportu
a budete li spokojení, pak se postaráme i o uvedení Erportu do plného provozu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram