Automobilový průmysl

ERP systémy HELIOS výrazně usnadní a zefektivní automatizaci, která je v automobilovém průmyslu klíčová. Pomohou s komplexním pokrytím všech interních procesů, včetně plánování výroby, logistiky nebo kontroly finančních toků.
Nezávazná poptávka
ERP pro automobilový průmysl

Procesy, které vám pomohou

Vyhodnocování zakázek

Systém během chvíle vyhodnotí předpokládané náklady i očekávané zisky, aby usnadnil následné rozhodování.

Kalkulace rozpočtu

Spočítejte si náklady jednotlivých pracovišť. Pomohou vám vzorce na výpočet vlastních nákladů, marží či materiálových nákladů.

Analýza výroby

Kontrola a analýza všech fází výroby od přípravy materiálů přes pohyb na pracovišti až po zpracování zakázky.

Propojení s CAD systémy

Systémy HELIOS jsou plně kompatibilní s CAD systémy, od kterých umí přijmout všechna potřebná data.

Podpora obchodu

Ať už tvoříte nabídkovou dokumentaci nebo provádíte výpočet nákladů, vždy máte k dispozici všechny podklady.

Kontrola nákladů

Sledujte tok výrobních nákladů pomocí zaúčtování přírůstků a úbytků nedokončené výroby. Hodit se bude i funkce rekalkulace.

Optimalizace zásob

Evidence skladových pohybů a časového harmonogramu výroby, která zajistí přehled o skladových zásobách i vytíženosti výroby.

Alternativní plány

Připravte se na nečekané změny a mějte vždy po ruce alternativní plány a varianty dalších strategických kroků.

Nevíte, jak si vybrat ERP systém?

Připravili jsme pro vás průvodce, ve kterém vám poradíme, podle čeho ERP systém vybrat. A na co si dát pozor u těch, kteří jej budou implementovat, abyste nesáhli vedle. V závěru najdete i praktický checklist.

Stáhnout průvodce
Průvodce výběrem ERP systému.

Najdeme možnosti zefektivnění vašich firemních procesů. A navíc zdarma

Během jednoho dne zanalyzujeme řízení vaší společnosti i firemních procesů. Následně pro vás navrhneme konkrétní moduly ERP systému HELIOS i integrační řešení od Gatema IT, které vám pomohou zefektivnit chod vaší firmy.

Je jedno, jestli podnikáte v oblasti obchodu, výroby, ekonomiky nebo HR, informační systém HELIOS se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám.

Chci analýzu našich firemních procesů zdarma

Získejte demoverzi systému HELIOS a vyzkoušejte si všechny jeho funkce

Nejste si jistí, zda je ERP systém HELIOS určený přímo pro vás? Vyzkoušejte zdarma jeho demoverzi. Budete si moct osahat všechny funkce, které vám pomohou s automatizací vašich firemních procesů.

Informační systém HELIOS vám pomůže v oblastech od HR přes finanční řízení až po výrobu a logistiku. Navíc získáte nepřetržitý přístup ke všem důležitým datům.

Vyzkoušet demoverzi HELIOS

O nás

Prvotřídní kvalita, invence, férový a osobní přístup i dobře promyšlená týmová práce – to jsou hlavní hodnoty, na kterých jsme už v roce 1992 založili naši společnost. Gatema IT od té doby prošla celou řadou změn, naše zásady se ovšem nikdy nezměnily. V rámci Gatema IT vyvíjíme a dodáváme do firem podnikové informační systémy, které se starají o snadnější a efektivnější řízení interních procesů. Právě zvládnutí těchto procesů je klíčové pro další úspěšné fungování firmy.
Více informací

Získejte nezávaznou nabídku pro svou firmu

Kontaktní formulář

cogbookstorecartpie-chartchart-barslayersfunnel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram