WMS (Warehouse Management System)

Warehouse Management System (WMS) nabízí pomoc při evidenci skladu v nejrůznějších oborech podnikání – od strojírenských společností přes logistické firmy až po maloobchody a velkoobchody. Skladový systém je využitelný v malých skladech s jedním mobilním terminálem i ve velkých logistických centrech.

WMS od Gatema IT a.s. je plně kompatibilní s ERP systémy HELIOS, které vhodně doplňuje o další praktické funkce. Získáte tak komplexní online řešení pro automatizaci výrobních procesů ve vaší firmě.
Nezávazná poptávka

Nejužitečnější funkce


Distribuce objednávek dodavatelům.


Skladová evidence, včetně příjmu.


Rychlá a pečlivá inventura skladu.


Práce s logistickými jednotkami.


Navigace manipulantů ve skladu.


Kontrola výrobních čísel, šarží, exspirací.

Mobilní skladník START

Objevte hlavní výhody elektronického řízení skladu s cenově dostupným pomocníkem. Představujeme vám základní skladový software pro jednoduchou evidenci skladových pohybů pomocí mobilních terminálů. Systém START je plně kompatibilní s Gatema WMS, díky čemuž nabízí snadný a rychlý přechod k pokročilejšímu řešení.

Hlavní výhody: 

 • příznivá cena,
 • rychlá dostupnost, 
 • uživatelsky přívětivé prostředí,
 • ideální řešení pro menší firmy a e-shopy,
 • možnost okamžitého přechodu k systému Gatema WMS.
Nezávazná poptávka

Hardware pro systém WMS

Pro naše systémy využíváme a doporučujeme mobilní terminály Zebra, se kterými máme my i naši klienti velmi dobré zkušenosti. Ve standardní nabídce máme celkem pět typů terminálů:

 • Zebra MC33N0 s operačním systémem Android, výkonným procesorem a rozšířenou pamětí. Terminál zajistí spolehlivé skenování čárových kódů i v náročnějších podmínkách – poradí si i s kódy překrytými fólií nebo jakkoli poškrábanými či znečištěnými kódy.
 • Zebra MC93N0 patří mezi nejprodávanější a nejspolehlivější podnikové mobilní počítače na světě. Je vhodný do jakýchkoli podmínek, poradí si i s prací za deště či v prašném prostředí.
 • Zebra TC8000 je průmyslovým terminálem nové generace se špičkovým snímačem a dobrými ergonomickými vlastnostmi pro ještě rychlejší načítání kódů.
 • Zebra TC51/TC56 vypadá jako běžný chytrý telefon s operačním systémem Android, je však stavěný pro použití v průmyslovém prostředí.
 • Zebra TC21/TC26 je další z terminálů, který svým vzhledem připomíná běžný telefon, opět však překvapí svou odolností. V tomto případě nejsou problémem ani opakované pády z výšky 1,2 metru přímo na dlažbu.

Kdo už Gatema WMS využívá

 • Logo Akinu
  Logo Husky
  Logo Avia
  Logo PNEU Procházka
  Logo Jemča
  Logo ČEZ
  Logo Kraš
  logo Kohinor
 • Logo Bohemia Cargo
  Logo Druchema
  logo Efko
  logo Elis
  logo Fabio
  logo Golden snack
  logo Green swan
  logo Gumex
 • logo Daikin
  logo Gurm Eko
  logo Zdravé stravování
  logo Asklepion
  logo Kubíček baloons
  logo LD Seating
  logo Lifefood
  logo Lomax
 • logo MSV Elektronika
  logo Oresi
  logo Oxalis
  logo Pila Pasák
  logo Plastia
  logo Rašelina Soběslav
  logo RayService
  logo Renomag
 • logo Servisbal
  logo SEVT
  logo Shanti
  logo Šimek.eu
  logo SkyBlue
  logo Sonnetor
  logo Stachema
  logo Tomil
 • logo Unico Modular
  logo VAPE
  logo VNT Electronics s.r.o.
  logo Výtahy Ostrava
  logo Wine food
  logo Eduard
  logo KONE
  logo Znojemské strojírny

Integrační řešení WMS od Gatema IT pomohlo navýšit expedici o více než 200 %

Dodavatel vybavení pro dřevozpracující průmysl ŠIMEK proficentrum potřeboval zpřehlednit práci se skladovými zásobami i zrychlit výdej objednávek. Implementace Gatema WMS vše vyřešila. Přečtěte si jak.

Stáhnout případovou studii
Případová studie ŠIMEK.

O nás

Prvotřídní kvalita, invence, férový a osobní přístup i dobře promyšlená týmová práce – to jsou hlavní hodnoty, na kterých jsme už v roce 1992 založili naši společnost. Gatema IT od té doby prošla celou řadou změn, naše zásady se ovšem nikdy nezměnily. V rámci Gatema IT vyvíjíme a dodáváme do firem podnikové informační systémy, které se starají o snadnější a efektivnější řízení interních procesů. Právě zvládnutí těchto procesů je klíčové pro další úspěšné fungování firmy.
Více informací

Máte zájem o WMS? Napište nám a získejte nezávaznou nabídku

©2017–2022, Gatema IT a.s.
databaseuserssmartphonelaptopchart-barsalarm
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram