Případové studie

Chcete se přesvědčit, že se vaše investice do ERP systému HELIOS vyplatí a že je Gatema IT tím pravým, kdo by ho měl implementovat? Stáhněte si případové studie, ve kterých jsme shrnuli, jak jsme našim klientům pomohli zefektivnit jejich podnikové procesy. 

Případové studie Gatema HELIOS.
Případová studie 2VV.
Eliminujte chybovost lidského faktoru s modulem Výroba
Modul výroba ERP HELIOS zajistil automatizovanou výrobu, díky které jsou v každém okamžiku k dispozici všechny důležité informace o aktuálním stavu výrobního procesu.
Stáhnout případovou studii
Případová studie VNT electronics.
Optimalizovanými a propojenými firemními procesy k efektivnímu řízení firmy
Ve VNT Electronics jsme implementovali HELIOS iNuvio. Díky tomu firma zefektivnila výroba, zrychlila odbavení objednávek a zjednodušila reporting.
Stáhnout případovou studii
Případová studie WIMEX.
Zavedení Gatema WMS téměř 4krát snížilo chybovost
V roce 2019 vedení společnosti WIMEX usoudilo, že firma se kvůli papírovému systému logistiky už není schopna dále rozvíjet a dosavadní řešení ji brzdí. A tak zvolilo Gatema WMS.
Stáhnout případovou studii
PHARMIX se díky HELIOSu dokáže vypořádat i s nelehkými situacemi
Přední výrobce zařízení a strojů pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl PHARMIX potřeboval sjednotit stávající systémy do jednoho a zpřehlednit informace v reálném čase. Vše vyřešila implementace systému HELIOS iNuvio. V jakých oblastech ERP systém dodaný Gatema IT pomáhá?
Stáhnout případovou studii
Případová studie ŠIMEK.
Integrační řešení WMS od Gatema IT navýšilo expedici o 200 %
Dodavatel vybavení pro dřevozpracující průmysl ŠIMEK proficentrum potřeboval zpřehlednit práci se skladovými zásobami i zrychlit výdej objednávek. Implementace Gatema WMS vše vyřešila. Přečtěte si jak.
Stáhnout případovou studii
Případová studie Elis Textil Servis od Gatemy.
Přečtěte si, jak HELIOS pomáhá společnosti Elis Textil Servis
ERP systém HELIOS Orange pomáhá ve společnosti Elis Textil Servis už od jejího založení. Lídr v oblasti textilních a hygienických služeb díky němu zefektivnil celou řadu firemních procesů. S čím a jak přesně HELIOS pomáhá? Odpověď najdete v naší případové studii.
Stáhnout případovou studii
Případová studie VAPE.
Podívejte se, jak HELIOS pomohl společnosti VAPE
Přední světový výrobce elektropříslušenství VAPE využívá systém HELIOS už od roku 2002. Které moduly mu usnadňují řízení výroby a v jakých dalších oblastech mu ERP systém dodaný Gatema IT pomáhá? Na to jsme se zaměřili v případové studii.
Stáhnout případovou studii

Nevíte, jak si vybrat ERP systém?

Připravili jsme pro vás průvodce, ve kterém vám poradíme, podle čeho ERP systém vybrat. A na co si dát pozor u těch, kteří jej budou implementovat, abyste nesáhli vedle. V závěru najdete i praktický checklist.

Stáhnout průvodce
Průvodce výběrem ERP systému.

Nenechte své zákazníky utéct ke konkurenci

Gatema WMS a modul Výroba vám umožní mimo jiné sledovat aktuální stav výroby, skladového hospodářství i dat ze všech strojů. Vše se také automaticky propojí s termíny dodání. Stáhněte si přehled ukázek realizací z firem, jako je ta vaše.

Stáhnout brožuru
Gatema WMS a modul Výroba

Jak jsou spokojeni naši klienti?

Zpětná vazba našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Jen díky ní můžeme zlepšovat naše služby. Proto pravidelně zasíláme klientům dotazník spokojenosti. Výsledky toho posledního nás příjemně překvapily – a už pracujeme na tom, aby příště byly ještě o něco lepší.

  • 94 % klientů přešlo s naší pomocí na HELIOS iNuvio bez větších obtíží

  • 94 % zákazníků je spokojeno s naší prací

  • 93 % by určitě doporučilo Gatemu dalším firmám v oboru.

  • 89 % by rozhodně neměnilo svého konzultanta.

A co o nás říkají naši klienti? Podívejte se do infografiky.

Stáhnout infografiku
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram