Sektor služeb

ERP systémy HELIOS usnadňují komunikaci a další procesy v oblasti služeb. Využití najdou ve správcovských společnostech, servisních organizacích, účetních kancelářích a technických, zásilkových nebo e-commerce službách. Jediný systém snadno nahradí několik softwarových produktů a pomůže se všemi procesy od finančního řízení přes HR a mzdovou agendu až po přenos dat a komunikaci se zákazníky i dodavateli.

Nezávazná poptávka

Procesy, které vám pomohou

Sdílení dat

Sdílejte důležitá data se svými klienty online formou pomocí webového prostředí a dalších nástrojů.

Komplexní služby v oblasti účetnictví

Získejte komplexní systém pro správu účetnictví, bankovních operací, HR, majetku i mezinárodních účetních standardů.

Organizace práce

Využijte pokročilé manažerské nástroje pro podporu organizace práce a získejte přehled o výkonnosti i kvalitě odvedené práce.

Historie realizací

Evidujte informace o všech servisovaných zařízeních i realizovaných službách a dohledejte si zpětně i výrobní čísla a šarže.

Přehled o důležitých úkolech

Automatizujte operativní plánování provozních aktivit a evidujte jejich úspěšné splnění.

Kontrola financí

Kontrolujte své náklady, zpracovávejte analýzy a pomocí pečlivého controllingu odhalte každou slabinu.

Komplexní řešení pro e-commerce

Získejte rychlé a jednoduché řešení pro své e-commerce aktivity, které šetří vaše náklady.

Propojení s e-shopem

Propojte systém se svým e-shopem a automatizujte odbavení objednávek a následnou expedici zboží.

Nevíte, jak si vybrat ERP systém?

Připravili jsme pro vás průvodce, ve kterém vám poradíme, podle čeho ERP systém vybrat. A na co si dát pozor u těch, kteří jej budou implementovat, abyste nesáhli vedle. V závěru najdete i praktický checklist.

Stáhnout průvodce
Průvodce výběrem ERP systému.

Najdeme možnosti zefektivnění vašich firemních procesů. A navíc zdarma

Během jednoho dne zanalyzujeme řízení vaší společnosti i firemních procesů. Následně pro vás navrhneme konkrétní moduly ERP systému HELIOS i integrační řešení od Gatema IT, které vám pomohou zefektivnit chod vaší firmy.

Je jedno, jestli podnikáte v oblasti obchodu, výroby, ekonomiky nebo HR, informační systém HELIOS se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám.

Chci analýzu našich firemních procesů zdarma

Získejte demoverzi systému HELIOS a vyzkoušejte si všechny jeho funkce

Nejste si jistí, zda je ERP systém HELIOS určený přímo pro vás? Vyzkoušejte zdarma jeho demoverzi. Budete si moct osahat všechny funkce, které vám pomohou s automatizací vašich firemních procesů.

Informační systém HELIOS vám pomůže v oblastech od HR přes finanční řízení až po výrobu a logistiku. Navíc získáte nepřetržitý přístup ke všem důležitým datům.

Vyzkoušet demoverzi HELIOS

O nás

Prvotřídní kvalita, invence, férový a osobní přístup i dobře promyšlená týmová práce – to jsou hlavní hodnoty, na kterých jsme už v roce 1992 založili naši společnost. Gatema IT od té doby prošla celou řadou změn, naše zásady se ovšem nikdy nezměnily. V rámci Gatema IT vyvíjíme a dodáváme do firem podnikové informační systémy, které se starají o snadnější a efektivnější řízení interních procesů. Právě zvládnutí těchto procesů je klíčové pro další úspěšné fungování firmy.
Více informací

Získejte nezávaznou nabídku pro svou firmu

Kontaktní formulář

cloud-uploaddatabaseenvelopefile-emptyuserscartcalendar-fullselect
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram