Elektro výroba

ERP systémy představují spolehlivé a efektivní řešení pro společnosti zabývající se vývojem a výrobou v oblasti elektro. Řešení je určeno jak konečným výrobcům (zpracovatelům), tak prvovýrobcům.
Nezávazná poptávka

Procesy, které vám pomohou

Tvorba TPV

Evidujte svou výrobní dokumentaci a vývoj zakázek pomocí tvorby TPV (technické přípravy výroby) založené na kódech změn s datumovou platností.

Ochrana dat

Ochraňte všechna důležitá data o technické přípravě výroby před náhodným či záměrným odstraněním.

Výpočet výrobní ceny

Spočítejte si plánované výrobní náklady a zkontrolujte složení výrobní ceny či simulujte případné alternativní náklady.

Zadávání objednávek

Vytvářejte jednoduše výrobní objednávky na základě plánování a kontroly dostupnosti materiálu i zdrojů.

Analýza výroby

Získejte dokonalý přehled o výrobě a její rozpracovanosti díky používání čárových kódů.

Porovnání nákladů

Porovnejte plánované a skutečné výrobní náklady, abyste odhalili místa, kde je prostor pro zefektivnění výroby.

Podívejte se, jak HELIOS pomohl společnosti VAPE

Přední světový výrobce elektropříslušenství VAPE využívá systém HELIOS už od roku 2002. Které moduly mu usnadňují řízení výroby a v jakých dalších oblastech mu ERP systém dodaný Gatema IT pomáhá? Na to jsme se zaměřili v případové studii.

Stáhnout případovou studii

Nevíte, jak si vybrat ERP systém?

Připravili jsme pro vás průvodce, ve kterém vám poradíme, podle čeho ERP systém vybrat. A na co si dát pozor u těch, kteří jej budou implementovat, abyste nesáhli vedle. V závěru najdete i praktický checklist.

Stáhnout průvodce
Průvodce výběrem ERP systému.

Najdeme možnosti zefektivnění vašich firemních procesů. A navíc zdarma

Během jednoho dne zanalyzujeme řízení vaší společnosti i firemních procesů. Následně pro vás navrhneme konkrétní moduly ERP systému HELIOS i integrační řešení od Gatema IT, které vám pomohou zefektivnit chod vaší firmy.

Je jedno, jestli podnikáte v oblasti obchodu, výroby, ekonomiky nebo HR, informační systém HELIOS se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám.

Chci analýzu našich firemních procesů zdarma

Získejte demoverzi systému HELIOS a vyzkoušejte si všechny jeho funkce

Nejste si jistí, zda je ERP systém HELIOS určený přímo pro vás? Vyzkoušejte zdarma jeho demoverzi. Budete si moct osahat všechny funkce, které vám pomohou s automatizací vašich firemních procesů.

Informační systém HELIOS vám pomůže v oblastech od HR přes finanční řízení až po výrobu a logistiku. Navíc získáte nepřetržitý přístup ke všem důležitým datům.

Vyzkoušet demoverzi HELIOS

O nás

Prvotřídní kvalita, invence, férový a osobní přístup i dobře promyšlená týmová práce – to jsou hlavní hodnoty, na kterých jsme už v roce 1992 založili naši společnost. Gatema IT od té doby prošla celou řadou změn, naše zásady se ovšem nikdy nezměnily. V rámci Gatema IT vyvíjíme a dodáváme do firem podnikové informační systémy, které se starají o snadnější a efektivnější řízení interních procesů. Právě zvládnutí těchto procesů je klíčové pro další úspěšné fungování firmy.
Více informací

Získejte nezávaznou nabídku pro svou firmu

Kontaktní formulář

cogstorepie-chartchart-barslayersfunnel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram