ERP systémy

ERP systém (ERP software) je program pro plánování podnikových zdrojů. Stará se o automatizaci firemních procesů ve všech segmentech podnikání – ať už jde o výrobu, účetnictví nebo distribuci.

Gatema IT se stará o implementaci informačního systému (IS) HELIOS. Program HELIOS je vhodný jak pro menší a střední podniky, tak i velké firmy.

HElIOS Nephrite.

HELIOS iNuvio

ERP HELIOS iNuvio patří mezi podnikové informační systémy, jehož funkce ocení především majitelé malých a středních podniků. Díky plnohodnotnému Business Intelligence řešení, kterým je HELIOS iNuvio vybaven, získáte nepřetržitý přístup ke všem důležitým datům a reportům, které usnadní každé rozhodování o důležitých strategických krocích.

Mám zájem, řekněte mi více
HELIOS iNuvio logo.

HELIOS Nephrite

ERP systém Nephrite je nejnovějším informačním systémem z dílny HELIOS. Je určený především pro velké firmy, které chtějí zefektivnit své působení pomocí automatizace pracovních procesů. ERP systém pomůže ve všech sférách napříč vaší společností – od HR přes výrobu a sklady až po interní a externí komunikaci.

Mám zájem, řekněte mi více

Propojení je klíčem k efektivitě

Využijte všechny možnosti, které systém HELIOS nabízí. Buďte efektivní.
DOCU-X OCR
DOCU-X DMS
GATEMA MES
GATEMA WMS
E-SHOP KONEKTOR
DOCHÁZKA GIRITON
ROGER PLATBA
OXYSHOP
DYNAMICS 365
MAJORSHOP
PŮJČOVNA
WORKFLOW
BALÍKOBOT
EDI PRO HELIOS
PLÁNOVÁNÍ TRAS RINKAI

O nás

Prvotřídní kvalita, invence, férový a osobní přístup i dobře promyšlená týmová práce – to jsou hlavní hodnoty, na kterých jsme už v roce 1992 založili naši společnost. Gatema IT od té doby prošla celou řadou změn, naše zásady se ovšem nikdy nezměnily. V rámci Gatema IT vyvíjíme a dodáváme do firem podnikové informační systémy, které se starají o snadnější a efektivnější řízení interních procesů. Právě zvládnutí těchto procesů je klíčové pro další úspěšné fungování firmy.
Více informací

Zaujalo vás něco? Napište nám.

©2017–2022, Gatema IT a.s.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram