ERP systémy

ERP systém HELIOS je program pro plánování podnikových zdrojů. Stará se o automatizaci firemních procesů ve všech segmentech podnikání – ať už jde o výrobu, účetnictví nebo distribuci. Využít s námi můžete i ERP software v cloudu, abyste nemuseli řešit vlastní hardware. 

V Gatema IT se postaráme o implementaci kompletního systému i jeho správu. Vybereme pro vás takové řešení, které bude pro vaše podnikání nejvíce efektivní. Nabízíme také demoverzi HELIOS, abyste si mohli vše v provozu nejprve vyzkoušet. 

Gatema IT je Gold HELIOS partner.

HELIOS iNuvio

ERP HELIOS iNuvio patří mezi podnikové informační systémy, jehož funkce ocení především majitelé malých a středních podniků. Díky plnohodnotnému Business Intelligence řešení, kterým je HELIOS iNuvio vybaven, získáte nepřetržitý přístup ke všem důležitým datům a reportům, které usnadní každé rozhodování o důležitých strategických krocích.

Mám zájem, řekněte mi více
HELIOS iNuvio logo.

HELIOS Nephrite

ERP systém Nephrite je nejnovějším informačním systémem z dílny HELIOS. Je určený především pro velké firmy, které chtějí zefektivnit své působení pomocí automatizace pracovních procesů. ERP systém pomůže ve všech sférách napříč vaší společností – od HR přes výrobu a sklady až po interní a externí komunikaci.

Mám zájem, řekněte mi více

Jak postupujeme při implementaci HELIOS

  1. Analýza výchozí stavu a výběr řešení – abychom mohli posunout vaše podnikání.
  2. Předimplementační analýza – zaměříme se na firemní procesy.
  3. Školení vašich zaměstnanců – naučíme je s HELIOSem efektivně pracovat.
  4. Zahájení testovací provozu – vše vyzkoušíme před ostrým spuštěním.
  5. Překlopení do ostrého provozu – díky předchozím krokům vše proběhne hladce.
  6. Poskytování servisu – staráme se o vás i nadále.

Podívejte se na další otázky, které nám často pokládáte.

Získejte nezávaznou nabídku

Propojení je klíčem k efektivitě

Využijte všechny možnosti, které systém HELIOS nabízí. Buďte efektivní.
DOCU-X OCR
DOCU-X DMS
GATEMA MES
GATEMA WMS
E-SHOP KONEKTOR
DOCHÁZKA GIRITON
ROGER PLATBA
OXYSHOP
DYNAMICS 365
MAJORSHOP
PŮJČOVNA
WORKFLOW
BALÍKOBOT
EDI PRO HELIOS
PLÁNOVÁNÍ TRAS RINKAI

Nevíte, jak si vybrat ERP systém?

Připravili jsme pro vás průvodce, ve kterém vám poradíme, podle čeho ERP systém vybrat. A na co si dát pozor u těch, kteří jej budou implementovat, abyste nesáhli vedle. V závěru najdete i praktický checklist.

Stáhnout průvodce
Průvodce výběrem ERP systému.

O nás

Prvotřídní kvalita, invence, férový a osobní přístup i dobře promyšlená týmová práce – to jsou hlavní hodnoty, na kterých jsme už v roce 1992 založili naši společnost. Gatema IT od té doby prošla celou řadou změn, naše zásady se ovšem nikdy nezměnily. V rámci Gatema IT vyvíjíme a dodáváme do firem podnikové informační systémy, které se starají o snadnější a efektivnější řízení interních procesů. Právě zvládnutí těchto procesů je klíčové pro další úspěšné fungování firmy.
Více informací

 Máte zájem o implementaci ERP od Gatema IT? Napište nám.

Kontaktní formulář

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram