Představení ERP systému HELIOS zdarma

Zaujal vás ERP systém HELIOS, ale rádi byste ho nejdříve viděli přímo v provozu? Napište nám, přijedeme za vámi a představíme vám jeho funkce, které vám pomohou zefektivnit podnikání. HELIOS se postará o automatizaci procesů od příjmu zakázky přes výrobu až po účetnictví. 

V rámci zkušební verze si otestujete některé funkce, které vám pomohou při řízení vaší firmy. V případě spokojenosti pro vás rádi připravíme nabídku šitou na míru. Šetřete svůj čas i peníze se systémem 21. století.

Chci představit HELIOS zdarma
Představení HELIOS iNuvio zdarma.

Jak to bude vypadat?

Po vyplnění základního formuláře vás kontaktujeme a domluvíme se na termínu návštěvy. Do vaší firmy pošleme naše specialisty, kteří vás seznámí s ERP systémem HELIOS a představí jeho základní i pokročilé funkce.

Proč právě HELIOS od Gatema IT?

ERP systém HELIOS patří do skupiny podnikových informačních systémů. Jediný program pokryje všechny firemní procesy a zefektivní vše od přijímání zakázek přes jejich zpracování až po následnou logistiku. 

Díky implementaci systému HELIOS od Gatema IT budete mít nepřetržitý přehled o skladových zásobách nebo rozpracovanosti zakázek – a také dostatek dat a informací pro každé další rozhodnutí. Rozlučte se s byrokracií, která vás stojí spoustu času a peněz, a investujte raději do dalšího rozvoje vaší firmy. 

Napište nám, ozveme se vám zpět

Přečtěte si, jak jsme pomohli společnosti Elis Textil Servis

ERP systém HELIOS Orange pomáhá ve společnosti Elis Textil Servis už od jejího založení. Lídr v oblasti textilních a hygienických služeb díky němu zefektivnil celou řadu firemních procesů. S čím a jak přesně HELIOS pomáhá? Odpověď najdete v naší případové studii.

Stáhnout případovou studii
Případová studie Elis Textil Servis od Gatemy.

Chcete zdarma představit ERP HELIOS?

Napište nám, ozveme se vám zpět a domluvíme se na podrobnostech.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram