Průvodce výběrem ERP systému a jeho implementátora

17. 08. 2022

ERP systémů je na trhu celá řada. Proto je vždy třeba zvážit několik kritérií, která vám pomohou vybrat systém přesně na míru vašim potřebám. Vždy pamatujte na to, že ERP systém může vaší firmě sloužit bez problémů několik let. Během této doby vám ušetří značnou část nákladů v logistice, výrobě, řízení projektů, účetnictví, mobilitě i v řadě dalších procesů. Čím lépe systém vyberete, tím rychleji se vám počáteční investice vrátí zpět. Jak tedy vybírat nejen ERP systém, ale také jeho implementátora?

Dodavatelů nabízejících podnikový software pro evidenci a správu dat je nespočet. V první chvíli si čerpejte zkušenosti u firem z vašeho oboru. Inspiraci však čerpejte výhradně u těch, které jsou svou velikostí podobné vaší firmě. Velké podniky s mnoha odděleními totiž využívají úplně jiné systémy než menší nebo střední společnosti.


Při výběru vhodného ERP systému se můžete odrazit od našeho Průvodce výběrem ERP systému a jeho implementátora.

Stahujte


Průvodce od Gatemy přináší cenné poznatky, na co se soustředit při výběru systému a co očekávat od implementátora. Přeci jen si nekupujete systém, který za rok vyměníte, ale důležitého parťáka, se kterým posunete vlastní byznys.

Protože víme, že manageři firem stojí před tímto úkolem mnohdy i poprvé a nevědí, co očekávat a na co se připravit, stejně jako na co se ptát a co standardně vyžadovat. Seskupili jsme naše zkušenosti o tom, co firmy na počátku trápí a zajímá, do obsahově bohatého průvodce, který je vám k dispozici.


Jsme přesvědčeni, že dobrého implementátora netvoří pouze dokonalý ERP systém, ale také jeho zkušenosti s implementací včetně možností přizpůsobit ERP systém konkrétním potřebám a procesům ve firmě. V neposlední řadě do celku patří i služby, které provází přípravnou fázi. Do té vnímejte právě čas, kdy ve firmě uzraje myšlenka se posunout o další krok dále a vzniká potřeba automatizace procesních úkolů s možností vyhodnocování, tedy zavést do firmy ERP systém.  A právě v tento čas oceníte rádce v podobě našeho Průvodce výběrem ERP systému a jeho implementátora.
Není pouze nutné spoléhat pouze na psanou brožuru s nejčastějšími případy, mohou vyvstat specifické dotazy, na které jsou v Gatemě připravení všichni konzultanti. Nejen, že dokáží poradit po telefonu, ale také ochotně připraví ukázky systémy, které osobně předvedou. A jak již bylo zmíněno, poskytnou také technické podklady pro bezproblémovou implementaci systému, potřebu přizpůsobení ERP systému pro konkrétní firemní procesy nebo vlastní vývoj. Stanou se totiž vašimi osobními průvodci po celou dobu přípravy, implementace systému i následného testování a učení se systémem.


Průvodce výběrem ERP

Průvodce výběrem ERP systému a jeho implementátora je odrazovým můstkem při rozhodování, co přinese zavedení ERP systému vašemu byznysu. Stejně jako návod, jak si vybrat správného implementátora, s nímž bude zásadní krok v podnikání hračkou. Neuspěchejte proces výběru. S plánováním, následnou implementací a upozorňováním na detaily vám pak pomohou konzultanti.

Abyste věděli, co žádat, a také na co se soustředit při výběru ERP a vhodného implementátora, připravili jsme pro vás GATEMA Průvodce výběrem ERP systému.


Stačí si jen stáhnout!

Průvodce výběrem ERP systému a jeho implementátora od Gatemy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

©2017–2022, Gatema IT a.s.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram