Systémy HELIOS a integrační řešení od Gatema IT v praxi

29. 07. 2021

ERP systémy HELIOS a integrační řešení WMS a MES pomocí automatizace šetří čas i peníze ve všech oblastech od HR a marketingu přes finanční plánování až po samotnou výrobu. Jak pomáhají přímo ve firmách, jako je ta vaše? 

V ŠIMEK proficentrum navýšili expedici o více než 200 %

V sortimentu společnosti ŠIMEK proficentrum najdete široký výběr potřeb pro zpracování dřeva. Už od roku 1992 dodávají dřevoobráběcí a kovoobráběcí stroje, stroje pro zpracování palivového dřeva, elektrické i ruční nářadí, nábytkové kování nebo vzduchotechniku. Veškeré činnosti firmy se odehrávají na jednom místě. Prodejna slouží zároveň jako výdejna e-shopu a součástí objektu je i sklad.

Firma s každým rokem roste, což je znát na meziročním srovnání počtu objednávek. Důraz je tak kladen především na přehlednost skladu, zrychlený výdej objednávek nebo snížení chybovosti při klíčových procesech. Za tímto účelem jsme v Gatema IT navrhli implementaci WMS systému. Jak systém funguje, co o něm říká vedení firmy a jak se díky němu podařilo navýšit expedici o více než 200 %? Odpovědi najdete v naší případové studii.

Stáhněte si případovou studii ŠIMEK proficentrum

Chcete zlepšit fungování skladu a zrychlit expedici? Získejte potřebnou inspiraci. Stáhněte si případovou studii a zjistěte, jak může WMS systém pomáhat i ve vaší firmě.

Díky systému HELIOS Orange zbývá ve VAPE čas na inovace

VAPE dnes patří mezi přední světové výrobce elektropříslušenství. Když v roce 1991 začínali, společnost zaměstnávala osm lidí. Ti se v pronajatých prostorách věnovali oboru, který do té doby neměl žádnou historii. Vyráběli a stále vyrábí elektropříslušenství pro motocykly, vodní a sněžné skútry, rogala nebo jiné stroje se zážehovými motory. Dnes už má VAPE 130 zaměstnanců a její jméno je dobře známé nejen v Evropě, ale také v dalších částech světa. S růstem firmy se postupně zvyšovaly i požadavky na její efektivní řízení. Už v roce 2002 jsme se v rámci Gatema IT postarali o návrh individuálního řešení a implementaci systému HELIOS Orange. Jak se díky němu VAPE posouvá k vytyčeným cílům a ve kterých oblastech systém pomáhá? Nejen to se dozvíte v další z případových studií.

Stáhněte si případovou studii VAPE

Chcete šetřit čas i peníze efektivní automatizací a věnovat se inovacím, které vaši firmu posouvají dál? Máme pro vás potřebnou inspiraci a odpovědi na všechny důležité otázky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram