WMS (Warehouse Management System)

Warehouse Management System (WMS) nabízí pomoc při evidenci skladu v nejrůznějších oborech podnikání – od strojírenských společností přes logistické firmy až po maloobchody a velkoobchody. Skladový systém je využitelný v malých skladech s jedním mobilním terminálem i ve velkých logistických centrech.

WMS od Gatema IT a.s. je plně kompatibilní s ERP systémy HELIOS, které vhodně doplňuje o další praktické funkce. Získáte tak komplexní online řešení pro automatizaci výrobních procesů ve vaší firmě.
Nezávazná poptávka

Nejužitečnější funkce


Distribuce objednávek dodavatelům.


Skladová evidence, včetně příjmu.


Rychlá a pečlivá inventura skladu.


Práce s logistickými jednotkami.


Navigace manipulantů ve skladu.


Kontrola výrobních čísel, šarží, exspirací.

Mobilní skladník START

Objevte hlavní výhody elektronického řízení skladu s cenově dostupným pomocníkem. Představujeme vám základní skladový software pro jednoduchou evidenci skladových pohybů pomocí mobilních terminálů. Systém START je plně kompatibilní s Gatema WMS, díky čemuž nabízí snadný a rychlý přechod k pokročilejšímu řešení.

Hlavní výhody: 

  • příznivá cena,
  • rychlá dostupnost, 
  • uživatelsky přívětivé prostředí,
  • ideální řešení pro menší firmy a e-shopy,
  • možnost okamžitého přechodu k systému Gatema WMS.
Nezávazná poptávka

Hardware pro systém WMS

Pro naše systémy využíváme a doporučujeme mobilní terminály Zebra, se kterými máme my i naši klienti velmi dobré zkušenosti. Ve standardní nabídce máme celkem pět typů terminálů:

  • Zebra MC33N0 s operačním systémem Android, výkonným procesorem a rozšířenou pamětí. Terminál zajistí spolehlivé skenování čárových kódů i v náročnějších podmínkách – poradí si i s kódy překrytými fólií nebo jakkoli poškrábanými či znečištěnými kódy.
  • Zebra MC93N0 patří mezi nejprodávanější a nejspolehlivější podnikové mobilní počítače na světě. Je vhodný do jakýchkoli podmínek, poradí si i s prací za deště či v prašném prostředí.
  • Zebra TC8000 je průmyslovým terminálem nové generace se špičkovým snímačem a dobrými ergonomickými vlastnostmi pro ještě rychlejší načítání kódů.
  • Zebra TC51/TC56 vypadá jako běžný chytrý telefon s operačním systémem Android, je však stavěný pro použití v průmyslovém prostředí.
  • Zebra TC21/TC26 je další z terminálů, který svým vzhledem připomíná běžný telefon, opět však překvapí svou odolností. V tomto případě nejsou problémem ani opakované pády z výšky 1,2 metru přímo na dlažbu.

Kdo už Gatema WMS využívá

Nenechte své zákazníky utéct ke konkurenci

Gatema WMS a modul Výroba vám umožní mimo jiné sledovat aktuální stav výroby, skladového hospodářství i dat ze všech strojů. Vše se také automaticky propojí s termíny dodání. Stáhněte si přehled ukázek realizací z firem, jako je ta vaše.

Stáhnout brožuru
Gatema WMS a modul Výroba

Integrační řešení WMS od Gatema IT pomohlo navýšit expedici o více než 200 %

Dodavatel vybavení pro dřevozpracující průmysl ŠIMEK proficentrum potřeboval zpřehlednit práci se skladovými zásobami i zrychlit výdej objednávek. Implementace Gatema WMS vše vyřešila. Přečtěte si jak.

Stáhnout případovou studii
Případová studie ŠIMEK.

O nás

Prvotřídní kvalita, invence, férový a osobní přístup i dobře promyšlená týmová práce – to jsou hlavní hodnoty, na kterých jsme už v roce 1992 založili naši společnost. Gatema IT od té doby prošla celou řadou změn, naše zásady se ovšem nikdy nezměnily. V rámci Gatema IT vyvíjíme a dodáváme do firem podnikové informační systémy, které se starají o snadnější a efektivnější řízení interních procesů. Právě zvládnutí těchto procesů je klíčové pro další úspěšné fungování firmy.
Více informací

Máte zájem o WMS? Napište nám a získejte nezávaznou nabídku

Kontaktní formulář

databaseuserssmartphonelaptopchart-barsalarm
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram