ERP HELIOS

Moderní podnikové informační systémy v kontextu s kvalitním dodavatelem jsou silným nástrojem, který vám usnadní a zefektivní řízení procesů ve vaší společnosti. Díky těmto ERP systémům máte v každém okamžiku potřebné informace pro vaše správná rozhodnutí.

Ani my nejsme pouze implementátorem. Jsme strategickým partnerem, který vám pomáhá rozvíjet podnikání a uskutečňovat vaše odvážné vize.

Jednoduše víme, jak dělat z dobrých firem skvělé.

HELIOS ORANGE

Klid, když víte, že všechny firemní procesy máte neustále pod kontrolou.

 

ERP HELIOS Orange komplexně pokrývá veškeré firemní procesy v rámci jednoho systému. Garance legislativních aktualizací od stabilního a ověřeného výrobce podnikového informačního systému HELIOS, otevřenost nabízeného řešení spolu s širokou konzultační podporou a servisem dodavatele Vám poskytnou ten nejlepší nástroj pro podporu řízení vaší společnosti.

 

 

Více informací

HELIOS GREEN

Pocit, že máte v ruce všechny klíčové informace pro správný směr a strategická rozhodnutí.

 

HELIOS Green je moderní ERP systém, který vám nabízí zejména jednotnost a komplexnost, podklady pro strategické rozhodování, kontrolu finančních toků. Pokrývá všechna oborová řešení a specifika Vašeho podnikání. Celý tým systému HELIOS Green vám poskytuje spolehlivý a trvalý servis.

Více informací
Opportunity

Automobilový průmysl

Opportunity

Strojírenská výroba

Opportunity

Výroba plastů

Opportunity

Elektro výroba

Opportunity

Potravinářská výroba

Opportunity

Velkoobchod

Opportunity

Maloobchod

Opportunity

Služby

vývoj is

Strojírenská výroba

Pro výrobní podniky z oblasti strojírenství jsou dnes informační systémy zcela nepostradatelné. Dělí se zde do dvou skupin. První představují systémy MES (Manufacturing Execution Systems), druhou zastupují moduly Výroba, které jsou součást ERP systému.
 

Informační systém HELIOS je typickým představitelem ERP (Enterprise Resource Planning ) systému, který tvoří dominantní pozici v rámci informačních systémů ve výrobních podnicích. Jeho hlavní úlohou je integrace, přičemž systém často automatizuje velké množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi výrobního podniku. Jedná se především o technickou přípravu výroby, řízení a plánování výroby, logistiku, ekonomiku, resp. účetnictví, včetně mezd, správu majetku, prodej, fakturaci, komunikaci s bankami, atd.